مسابقات جام جهانی 2018 روسیه

مسابقات جام جهانی 2018 روسیه

کشوری با نام رسمی فدراسیون روسیه که به عنوان پهناورترین کشور جهان واقع در شمال اوراسیا شناخته شده است. این کشور در آسیای شمالی و اروپای خاوری واقع است و با اقیانوس آرام شمالی و اقیانوس منجمد شمالی و نیز با دریای سیاه، دریای بالتیک و دریای خزر مرز آبی دارد. روسیه با ۱۴ کشور آسیایی و اروپایی مرز زمینی دارد و با کشورهای پیرامون دریای بالتیک، دریای ژاپن، دریای برینگ، دریای کاسپین و دریای سیاه ارتباط دریایی دارد. روسیه نهمین کشور پر جمعیت دنیاست و زبان رسمی آتها زبان روسی می باشد. واحد پول این کشور روبل است.

این کشور یکی از پنج عضو دائمی شورای امنیت سازمان ملل، شورای اروپا، سازمان تجارت جهانی، کشورهای مستقل همسود، سازمان همکاری شانگهای و عضو گروه هشت است.اکنون ولادمیر پوتین رئیس‌جمهور و دمیتری مدودف نخست‌وزیر روسیه‌ می باشند.

روسیه دارای جاذبه‌های طبیعت گردی و تاریخی بسیاری است. روسیه از جمله کشورهایی است که از استقبال جهانگردان بی شماری برخوردار است. از جمله جاذبه‌های توریستی این کشور می توان متروی مسکو، ساختمان‌های هفت خواهر، مجسمه مایاکوفسکی، مجسمه‌های لنین، میدان سرخ، موزه جنگ، پارک پیروزی، مقبره ولادیمیر لنین، مجموعه کرملین و از جاذبه های طبیت گردی مواردی چون غار اوردا، تپه ی وارابیف (تپه ی گنجشک ها)، ولاگدا (Vologda)، قلعه ی آشیان پرستو، صخره های مان پوپو نر را نام برد.

مبحث مهم این روزها در کشور روسیه مسابقات جام جهانی 2018 است که حق امتیاز این مسابقات در تاریخ ۲ دسامبر ۲۰۱۰ به روسیه اهدا شد. این اولین جام جهانی در تاریخ است که در اروپای شرقی برگزار می‌گردد.

مسابقات نهایی شامل ۳۲ تیم است که ۳۱ تیم آن از طریق مسابقات مقدماتی انتخاب می‌شوند و یک تیم نیز به عنوان میزبان به صورت خودکار مشخص می‌شود. مجموع بازی‌های این تورنمنت ۶۴ مسابقه می‌باشد که در ۱۲ ورزشگاه و ۱۱ شهر برگزار خواهد شد. دیدار فینال این تورنمنت نیز در تاریخ 15 ژوئیه 2018 در ورزشگاه لوژنیکی شهر مسکو برگزار خواهد شد.

 

💎اغاز ثبت نام جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه‌💎

 مدارک لازم جهت ثبت نام تور جام جهانی ⚽️

۱- اسکن یا عکس صفحه اول و دوم پاسپورت
 
۲- عکس ۳*۴

۳-آدرس پستی و کد ده رقمی پستی
 
۴- تلفن همراه و در صورت امکان تلفن ثابت

۵- ایجاد ایمیل جدید ( حتما  gmail )

۶- افرادی که قصد خرید بلیط به صورت گروهی دارند ( حداکثر ۳ نفر) باید مدارک خودشان را در یک فایل جداگانه و با مشخص کردن تعداد بلیط و بازی برای هر فرد ارسال نمایند.

 

نقشه شهرهای میزبان مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

جهت کسب اطلاعات بیشتر با تیم پشتیبانی دفترسیمای سفر ماندگار ایرانیان تماس بگیرید

☎️تلفن پشتیبانی 24 ساعته : 09331290885

📞تلفن تماس : 05136023404

🌍 @LuxuryTrip

🌍 @simayesafar_iranian

www.simayesafar.com