قوانین و مقررات

 

تمامی افراد حقیقی و حقوقی که قصد خرید و استفاده از خدمات این درگاه اینترنتی را دارند، ملزم هستند این  توافق نامه را مطالعه و بعد از بررسی کامل تمام موارد اقدام به خرید از این درگاه را انجام دهند.

 

شرایط و ضوابط

1. تمامي خدمات اين مجموعه، داراي مجوزهاي لازم از مراجع ذی صلاح  مي‌باشند و هر گونه فعالیت  این سامانه جستجوگر تابع مقررات و قوانین جمهوري اسلامي ايران میباشد.

2. محتوا و خدمات  عرضه شده در این سامانه جستجوگر با نام ثبت شده و تجاری چارتر آسمان و با آدرس اینترنتی www.charteraseman.com صرفا جهت استفاده‌ انحصاری این وب‌سایت است. هر گونه کپی برداری و سوءاستفاده از نام،موضوعات، مطالب، عکس‌ها، آرم و لوگو ثبت شده  در این درگاه پیگرد قانونی خواهد داشت.

3. عضویت و استفاده کاربر از محتویات این مجموعه و درگاه اینترنتی نشانگر مطالعه و قبول مفاد ذکر شده میباشد.

4. کاربر متعهد است هرگونه مشخصات فردی خود را کامل و به صورت حقیقی در درگاه چارترآسمان ثبت نماید. در غیر این‌صورت هیچ مسئولیتی در قبال مشکلات و تبعات ناشی از عدم صحت اطلاعات موجود و شخصی فرد به عهده این مجموعه نخواهد بود.

5. موتور جستچوگر چارترآسمان با آدرس اینترنتی www.charteraseman.com  صرفاً وظیفه جستجوی اینترنتی بلیت هواپیما را دارد و پس از انتخاب توسط کاربران، آنان را به سایت شرکت مقابل و قسمت رزرواسیون و فروش اینترنتی دفترخدمات مسافرتی فروشنده انتقال میدهد و کاربران به صورت مستقیم در درگاه آن دفترخدماتی و هواپیمایی خرید خود را انجام میدهند و تماماً مسئولیت کامل بلیت خریداری شده به عهده دفترخدمات مسافرتی صادر کننده بلیت میباشد و هیچ گونه مسئولیتی در قبال شرایط کنسلی، استرداد، تاخیر پرواز بر عهده درگاه اینترنتی چارترآسمان با آدرس www.charteraseman.com نخواهد بود.

6. کاربر متعهد میشود نام و نشانی اینترنتی و شماره همراه و شماره پشتیبانی دفترخدمات مسافرتی را که از طریق این درگاه در سایت آن دفترخدمات مسافرتی اقدام به خرید مینماید را  یاداشت کرده و در صورت لزوم حتما مراتب خریداری بلیت را با دفترخدمات مسافرتی صادر کننده بلیت از طریق برقراری تماس با شماره پشتیبانی آن دفتر هماهنگ کند.

7. هرگونه سوء استفاده از نام انحصاری چارترآسمان، درگاه اینترنتی www.charteraseman.com ، مکاتبه با نام و از طرف این سامانه و یا استفاده از نامی مشابه که هرگونه مشابهت و تطبیق با نام این سایت  را ایجاد نماید ممنوع است و از طریق مراجع قانونی و ذیصلاح و دادگاه‌های رسیدگی به جرائم اینترنتی و اطلاع‌رسانی به سرویس دهندگان و سرویس گیرندگان اینترنتی در داخل و یا خارج از کشورحتماً قابل پیگیری خواهد بود.

8. به منظور اطلاع رسانی به استفاده کنندگان و پس از انجام مراحل جستجو و انتخاب پروازتوسط مسافر و قبل از انتقال وی به سایت دفترخدمات مسافرتی فروشنده و صادرکننده بلیت، در سامانه چارترآسمان مشخصات فردی کاربر مثل نام و نام خانوادگی، شماره تلفن همراه فرد استفاده کننده توسط سیستم درخواست شده و پس از وارد نمودن اطلاعات دقیق و صحیح و حقیقی درخواست شده پیش نمایشی از نتیجه جستجو و انتخاب پرواز توسط فرد، همراه با اطلاعات کاملی از پرواز انتخاب شده، نام و نماد و آدرس اینترنتی دفترخدمات مسافرتی فروشنده به همراه شماره پیگیری(کد رهگیری) توسط سیستم به صورت خودکارصادرمیگردد. این پیش نمایش صادر شده صرفاً جهت اطلاع فرد استفاده کننده از انتخاب خود و اطلاعات دفترخدمات مسافرتی ارائه دهنده می باشد . پیش نمایش صادر شده فاقد هرگونه ارزش قانونی است و هیچ گونه مسئولیتی برای سامانه ی  چارترآسمان و دفتر خدمات مسافرتی که مشخصات آن در پیش نمایش درج شده است بهمراه نخواهد داشت.

 

هلدینگ چارتر آسمان سفر خوشی را برای شما کاربر گرامی آرزومند است.