جاذبه های سنگاپور

جاذبه های سنگاپور

جاذبه های سنگاپور

سنگاپور کشور باغ ها و بهشت غذاها می باشد. اگر علاقه مند به طبیعت هستید، اگرعلاقه مند به گشت و گذار در کشورهای آسیای جنوب شرقی هستید سنگاپور تنوع بی نظیری از جاذبه ها و تفریحات را ارائه می دهند.
پنج ستاره‌ای که در پرچم ملی سنگاپور وجود دارد، نشان‌دهنده‌ی دموکراسی، آرامش، پیشرفت، عدالت و برابری است. رنگ قرمز هم نشان‌دهنده‌ی برادری و رنگ سفید هم نماد خلوص و پاکی است. بنابراین اگر قصد خرید تور مالزی و یا تور سنگاپور را دارید بدانید که به یکی از متمدن ترین و تمیز ترین کشورهای جهان سفر می کنید.
کشور سنگاپور لقب کشور کودکان را دارد به همین دلیل سیستم های تفریحی و آموزشی خوبی برای کودکان ارائه می شود.بنابراین سنگاپور یک مقصد ایده آل برای سفر به همراه فرزندان و کودکان می باشد
سنگاپور کشور باغ ها و بهشت غذا ها
اگر علاقه مند به طبیعت هستید
اگر علاقه مند به گشت و گذار در کشورهای آسیای جنوب شرقی هستید
سنگاپور تنوع بی نظیری از جاذبه ها و تفریحات را ارائه می دهند.


سنگاپور را به عنوان کوچکترین کشور آسیای جنوب شرقی می شناسند. در همسایگی این کشور کوچک، کشورهای مالزی و اندونزی هستند که در سال های اخیر در صنعت گردشگری پیشتاز بوده اند. با وجود کوچک بودن این کشور، رقابت خوبی با این همسایگان قدرتمند در جذب گردشگر دارد.
مردم سنگاپور چگونه اند؟
جالب است بدانید سنگاپوری ها همانند ما ایرانی ها به غذا و زمان سِرو آن بسیار اهمیت می دهند. شاید اغراق آمیز نباشد که بگوییم در همه زمان روز به فکر غذا هستند. پس صنعت غذا و رستوران داری یک شغل مهم و حیاتی در این کشور محسوب می شود.

شاید علاقه زیاد سنگاپوری ها به غذا از فرهنگ چینی نشات گرفته باشد. بخصوص در روز سال نو چینی ها که جشنواره غذا به راه میافتد مانند انواع مختلف نودل و بقچه های برنجی و یا در ماه رمضان که مسلمانان سنگاپور انواع شرینی ها و بیسکوئیت ها را درست می کنند. خودشان می گویند مردمان جهان کافی است بدانند ما چه می خوریم؟ چه می کنیم ؟چه می گوییم؟

محله های سنگاپور

هر محله در سنگاپور برای خود فرهنگ و ویژگی خاص خود را دارد. محله های عجیب و غریب و مشهور اما با مردمانی خونگرم.
مانند محله پر جنب و جوش باراس که یک محله هنری- تاریخی اما در متمدن ترین قسمت سنگاپور است و یا محله چینی های سنگاپور که تقابل حال و گذشته است ساختمان ها و فروشگاه های قدیمی اما کافی شاپ ها و رستوران های مدرن و خوب.
اگر اهل خوردن غذا هستید حتما نودل مخصوص محله چینی ها یا 'char kway teow' را امتحان کنید.